Četvrta sindikalna regija STUH

Četvrta sindikalna regija STUH - Dalmacija je ukupni pobjednik 10. Strukovno sportskih susreta STUH!

Deseti strukovno sportski susreti ove su godine održani na Korčuli od 9. do 11. studenog, u hotelima HTP Korčula. Domaćin Susreta je bio HTP Korčula, čija se sindikalna podružnica pod 4. Sindikalnom regijom STUH-a. 4. Sindikalna regija STUH-a - Dalmacija, je pobjednik ovogodišnjih Susreta. Regionalni povjerenik Lovre Raffanelli na završnoj svečanoj večeri primio pobjednički pehar.

Prvi je dan Susreta započeo svečanim otvaranjem na kojem su bili i brojni gosti: predsjednik Saveza samostalnih sindikata Hrvatske Mladen Novosel, predsjednik Sindikata prometa i veza Hrvatske Josip Lisićak, predsjednik Gradskog vijeća Korčule Marko Sokandić, zamjenik gradonačelnika Korčule Ivan Šale,  direktorica Turističke zajednice Korčule Hana Turudić, direktor Hotela Korčula de la Ville gospodin Mladen Đeldum, direktorica Hotela Marko Polo gospođa  Željka Žanetić.

Predsjednik STUH-a Eduard Andrić pozdravio je goste i sve prisutne, a u svom uvodnom govoru dotaknuo se niskih plaća u djelatnosti, odljevu radne snage i nedostatku turističkih radnika, te o najavljenoj povišici neoporezivih naknada koju je najavilo Ministarstvo financija.

Svečano otvaranje  Susreta su prekrasnim korčulanskim plesom i pjesmom uljepšali Kumpanija Pupnat i Klapa Koštil.
Prvi dan natjecanja započeo je natjecanjem recepcionara, a drugi su dan nastavljena natjecanja sobarica, kuhara, slastičara, konobara i barmena, dok su se istovremeno odvijala i sportska natjecanja u boćanju, malom nogometu, pikadu, stolnom tenisu i potezanju konopa.

Kao i na svakim Susretima do sada, osim natjecateljskog dijela Susreti su bili prilika i za međusobno druženja članova STUH-a, razmjenu iskustava, upoznavanje i zabavu.

Zadnja je večer bila rezervirana za proglašenje pobjednika u pojedinačnim disciplinama i ukupnog pobjednika Desetih strukovno sportskih susreta STUH-a, a ove je godine, kako smo već spomenuli, pobjednički pehar osvojila 4. Sindikalna regija STUH-a. Predsjednik STUH-a Eduard Andrić uručio je pobjednički pehar regionalnom povjereniku 4. Sindikalne regije Lovri Raffanelliju, ali je ove godine pehar ostao u trajnom vlasništvu našoj Sindikalnoj podružnici HTP Korčula, a u ime sindikalnog povjerenika Marina Didovića pehar je preuzeo gospodin Slavenu Petkoviću, F&B manager Hotela Korčula De La Ville.

Galerija fotografija

 

UKUPAN POREDAK NATJECATELJA 10. STRUKOVNO SPORTSKIH SUSRETA STUH

UKUPNI: Četvrta regija struka 36 + sport 16 = 52 osvojila je najveći broj bodova

KUHARI

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije – u sastavu:

  • 1. Jasa Batistić
  • 2. Frana Bosnić

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Dario Jelušić
  • 2. Mauro Momić

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Treće regije u sastavu:

  • 1. Tomislav Safar
  • 2. Aljoša Tomljenović

SLASTIČARI

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je Četvrta regija i natjecateljica Perica Perišić

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je Prva regija i natjecateljica Romana Paulić

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je Peta regija i natjecateljica Božica Čorak.

KONOBARI

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Sekcije mladih u sastavu:

  • 1. Matija Curić
  • 2. Daniel Zović
  • 3. Ana Mirković

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Marija Lučić
  • 2. Marko Blitvić
  • 3. Ružica Curać

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  • 1. Ivana Rukavina
  • 2. Martina Canjuga
  • 3. Zlatko Batistić

SOBARICE

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  • 1. Jasna Pavlek
  • 2. Snježana Andrijić
  • 3. Sidonija Bobinac

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojile su ekipe Sekcije mladih i Četvrte regije u sastavu:

Sekcija mladih

  • 1. Luana Rojnić
  • 2. Tajana Vrzić
  • 3. Karla Kelemen

Četvrta regija

  • 1. Sanja Grljušić
  • 2. Danijela Kraljević
  • 3. Ivanka Gavrić

Prvo mjesto - zlatnu medalju dijele ekipe tri regije u sastavu:

Prva regija

  • 1. Nevenka Radman
  • 2. Ljiljana Čikada
  • 3. Ruža Bakač

Druga regija

  • 1. Moravka Zgodić
  • 2. Lidija Eržen
  • 3. Mirjana Kalan

Treća regija

  • 1. Brankica Kolar
  • 2. Edina Okanović
  • 3. Ivanka Sladić

RECEPCIJA

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Ognjen Gotesman
  • 2. Leila Bičić

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Treće regije u sastavu:

  • 1. Kristina Magaš
  • 2. Martina Diklić

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Marina Lučin
  • 2. Ivan Lapenda

BARMENI

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Druge regije u sastavu:

  • 1. Dominik Šanko
  • 2. Daniel Tomulić

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Sekcije mladih u sastavu:

  • 1. Alen Đonlić
  • 2. Mladen Jaklinović
  • 3. Monika Jurcan

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Hrvoje Lale
  • 2. Slaven Osmerčić
  • 3. Mario Vulinović

SPORT

STOLNI TENIS ŽENE

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Jadranka Babić
  • 2. Silvana Sušić

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Meri Špika
  • 2. Meri Šeputić

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Druge regije u sastavu:

  • 1. Branka Maletić
  • 2. Maja Đukes

STOLNI TENIS MUŠKARCI

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Joško Barhanović
  • 2. Josip Čagalj

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Gordan Milić
  • 2. Dalibor Bjažić

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Sekcije mladih u sastavu:

  • 1. Elio Salom
  • 2. Ivan Carić

PIKADO ŽENE

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Andrea Beus
  • 2. Lidija Kelam
  • 3. Dolores Lujić
  • 4. Anita Tuđan

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  • 1. Mirjana Kalanj
  • 2. Vesna Pleško
  • 3. Ruža Gvozdenica
  • 4. Karolina Grčević

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Ljiljana Čikada
  • 2. Kristina Percan
  • 3. Nada Orkić
  • 4. Donatela Ferlora

PIKADO MUŠKARCI

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Robert Perković
  • 2. Danijel Došen
  • 3. Dalibor Bjažić
  • 4. Franjo Marjanović

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Ante Grljušić
  • 2. Nikola BUdigan
  • 3. Zdenko Vicković
  • 4. Nikša Šišić

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Sekcije mladih u sastavu:

  • 1. Sandi Bradetić
  • 2. Damir Šverko
  • 3. Ivan Blažević
  • 4. Elvis Turković

BOĆANJE ŽENE

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Mirjana Barhanović
  • 2. Ana Gyorek
  • 3. Janja Omerović

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Biserka Težak
  • 2. Marija Vajentić
  • 3. Mirjana Morin

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Druge regije u sastavu:

  • 1. Evica Budimirović
  • 2. Ana Martinčić
  • 3. Alenka Radoslavić

BOĆANJE MUŠKARCI

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Druge regije u sastavu:

 

  • 1. Denis Martinčić
  • 2. Siniša Škrlec
  • 3. Nikola Đurić

 

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Željko Knego
  • 2. Tonći Ševelj
  • 3. Krešo Kordić

POTEZANJE KONOPA ŽENE (6 ŽENA + 2 MUŠKARCA)

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Ruža Bakač
  • 2. Nevenka Radman
  • 3. Donatella Ferlora
  • 4. Jadranka Babić
  • 5. Silvana Sušić
  • 6. Ljiljana Čikada
  • 7. Dejan Klunić
  • 8. Robert Perković

Drugo mjesto - srebrnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Katica Lobrović
  • 2. Mladenka Majčica
  • 3. Josipa Rajić
  • 4. Marina Soko
  • 5. Željka Vučina
  • 6. Jelena Mitić
  • 7. Matko Munitić
  • 8. Pero Poljak

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  • 1. Željka Bešenić
  • 2. Vesna Pleško
  • 3. Emilija Mišak
  • 4. Valentina Košćak
  • 5. Jasna Zmajetić
  • 6. Tena Konjević
  • 7. Dražen Keretić
  • 8. Josip Vukšić

POTEZANJE KONOPA MUŠKARCI (6 MUŠKARCI + 2 ŽENE)

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  • 1. Ivan Hrs
  • 2. Dražen Keretić
  • 3. Stanislav Vinković
  • 4. Alen Ivanković
  • 5. Hrvoje Kardum
  • 6. Josip Vukšić
  • 7. Zvjezdana Ptiček
  • 8. Željka Bešenić

Drugo mjesto - srebrnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Bruno Bukvić
  • 2. Joško Bobanović
  • 3. Denis Ćustović
  • 4. Nikša Šišić
  • 5. Srđan Zelenković
  • 6. Mario Urljević
  • 7. Josipa Rajić
  • 8. Marina Soko

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Valter Paris
  • 2. Dario Jelušić
  • 3. Maruo Momić
  • 4. Alen Đonlić
  • 5. Marino Baldaš
  • 6. Mladen Jaklinović
  • 7. Monika Jurcan
  • 8. Amanda Bubić

NOGOMET

Treće mjesto - brončanu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  • 1. Ivan Hrs
  • 2. Zlatko Batistić
  • 3. Nikola Biga
  • 4. Ivan Tomkić
  • 5. Dražen Draženović
  • 6. Ivica Tomašković
  • 7. Ante Andabak
  • 8. Ante Soldo
  • 9. Marko Španjol sudjelovao zbog ozljede Nikole Bige

Trenerica Natalija Ćuk, a RP je sudjelovao Marko Španjol

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  • 1. Obrad Damjanović
  • 2. Mladen Govorko
  • 3. Ante Ćapin
  • 4. Ivan Slišković
  • 5. Dragi Raffanelli
  • 6. Denis Fabijan
  • 7. Ivan Hrnić
  • 8. Hrvoje Eljuga

Trener: Sretan Batošić

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  • 1. Danijel Moreše
  • 2. Dario Mijatović
  • 3. Sandi Bradetić
  • 4. Erik Vitasović
  • 5. Marino Baldaš
  • 6. Franjo Marjanović
  • 7. Emanuel Bilić
  • 8. Vehbija Mustafić

Trener: Mirko Gavrić

 

 

Early Booking Ponuda
15% popusta!